२०८१ आशार १३ गते ‘प्रोजेक्ट आरएक्स’को घोषणा: NPSS द्वारा फार्मेसीमा कौशल उन्नति गर्ने महायोजना

नेपाल फार्मेसी विद्यार्थी समाज (NPSS) आइओएमको २१औं कार्यकारी समितिको अध्यक्ष रवि कुमार चौधरीको नेतृत्वमा ‘प्रोजेक्ट आरएक्स’ आयोजना गर्न घोषणा गरेको छ। यस परियोजनामा भावी फार्मेसिस्टहरूको कौशल उन्नति गर्न लक्ष्य राखिएको छ। रवि कुमार चौधरीको अध्यक्षतामा यो परियोजना व्यवस्थापन गर्ने संस्थाले नेपालका फार्मेसी विद्यार्थीहरूलाई स्वास्थ्य सेवामा मानवस्रोतको उच्च क्षमतासम्पन्न बनाउने उद्देश्यले योजनाको अगाडि बढेको छ।

‘प्रोजेक्ट आरएक्स’को उद्घाटन कार्यक्रम २०८१ आशार १३ गते मा हुनेछ। उद्घाटनको अलावा, परियोजनामा स्वास्थ्य सामाजिक विकास र फार्मेसीमा कौशल उन्नति गराउने विभिन्न कार्यक्रमहरू योजना गरिएको छ। संस्थाले SPSS मा ६ घण्टा विशेष प्रशिक्षण, प्राथमिक उपचार प्रशिक्षण, AMR र NAP मा प्यानल छलफल, विद्यालय स्वास्थ्य कार्यक्रमका लागि फार्मेसिस्टहरूको लागि अध्यापन को तालिम, WASH र AMR मा एक महिनाको लामो समयका लागि विद्यालय स्वास्थ्य कार्यक्रम, फार्मेसी इन्भेन्टरी प्रबन्धन प्रशिक्षण, र रोटाहलर्स, इन्सुलिन पेन, आँखा ड्रप प्रयोगको सेशन व्यवस्था गरिएको छ। वर्टिगो, इपिलेप्सी र स्लिप अप्निया बारेमा चलाइने सतत चिकित्सा शिक्षा सत्र (CME) पनि योजनामा शामिल गरिएको छ।

इच्छुक फार्मेसिस्टहरूले २०८१ आशार १० सम्म दर्ता गर्न सक्नेछन्। यस कौशल उन्नतिको परियोजनामा सहभागी हुनुहोस् र आफ्नो करियरमा नयाँ ऊर्जा ल्याउन तत्पर हुनुहोस्।

रजिस्ट्रेसनका लागि सम्पर्क व्यक्ति:

संदेश पटेल
सम्पर्क नंबर: ९८१२२४८६०९

 

Check Also

Indian Parents Set to Sue AstraZeneca Over Daughter’s Alleged Covishield-Related Death

Indian Parents Set to Sue AstraZeneca Over Daughter’s Alleged Covishield-Related Death In a distressing turn …

Sahifa Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.